راهکارهای صنایع

تماس با ما

با راهکارها و محصولات آوا (تقویت آنتن موبایل) برای صنعت مخابرات و ارتباطات همراه ، مشکلات سیگنال و آنتن دهی تلفن همراه را برطرف نمایید.

راهکارهای صنایع

آوا ارتباط همراه جهت انجام طرح های ایجاد و گسترش محدوده آنتن دهی در محیط های سرپوشیده و بسته داخلی بسته هایی شامل دستگاه های تقویت کننده و تکرار کننده ، آنتن های گیرنده و فرستنده سیگنال و تجهیزات جانبی مناسب با آن طرح را ارائه می دهد.

ارائه راهکارهای تقویت کننده موبایل برای مصارف خانگی یا دفاتر کار - ساختمان ها - ساختمان های بزرگ - آسانسور - کانکس ها - زیر زمین و پارکینگ ها - تونل و مترو - محیط های باز و نقاط دور افتاده مانند معادن ، سد و نیروگاه ها ، سایت های نفت و گاز ، کارگاه ها و کارخانه ها و روستاهای فاقد سیگنال و یا سیگنال ضعیف - مناطق ساحلی و شناورها - وسایل نقلیه و ...

برخی از راه حل های تجاری - کیت و قطعات طراحی شده برای پروژه ها

1. محیط بسته کوچک:
در مواقعی که نیاز به ایجاد پوشش و یا رفع مشکلات سیگنال در محدوده کوچک مانند یک اتاق ، انبار ، کانکس یا آسانسور و حتی اتومبیل ها باشد این پک ارائه می شود.
2. محیط بسته متوسط:

در مواقعی که نیاز به ایجاد پوشش و یا رفع مشکلات سیگنال در محدوده متوسط مانند چندین اتاق ، چندین کانکس در مجاورت هم ، یک واحد مسکونی ، اداری و یا تجاری یا زیر زمین خانه ها و ... باشد این پک ارائه می شود. این پک ها برای متراژ های مختلف ارائه می شود.
3. محیط بسته بزرگ:
در مواقعی که نیاز به ایجاد پوشش و یا رفع مشکلات سیگنال در محدوده بزرگ مانند یک کارخانه ، تونل ها و ... باشد این پک ارائه می شود. این پک ها برای متراژ های مختلف ارائه می شود.

4. محیط ها باز - ایجاد پوشش فضای داخلی و خارجی بزرگ:

در مواقعی که نیاز به ایجاد پوشش و یا رفع مشکلات سیگنال در محدوده وسیع و محیط باز برای ایجاد پوشش های چند کیلومتری مانند محوطه یک معدن ، سد ، روستا ، سایت های نفت و گاز ، تونل ها و محیط های کوهستانی و یا در محیط هایی که تا فاصله چند کیلومتری هیچ سیگنالی وجود نداشته باشد این پک ارائه می شود. این پک ها برای رفع مشکل سیگنال ، رفع چاله های پوشش و افزایش محدوده پوشش شبکه موبایل به سفارش اپراتورهای تلفن همراه یا مخابرات نیز ارائه می شود


جهت سفارش محصولات و مشاوره در مورد راه کارهای ما تماس بگیرید.