ریپیتر هایبرید

تقویت آنتن موبایل

با راهکارها و محصولات آوا (تقویت آنتن موبایل) برای صنعت مخابرات و ارتباطات همراه ، مشکلات سیگنال و آنتن دهی تلفن همراه را برطرف نمایید.

ریپیتر هایبرید

ریپیترهای هایبرید رپیترهای Outdoor هستند که از ترکیب دو رپیتر باندسلکتیو و کانال سلکتیو تشکیل می شوند. این رپیترها باعث کارآمدی روش تقویت پوشش موبایل با استفاده از رپیتر در شرایط Synthesized Hopping می شوند.

واحد باندسلکتیو این رپیترها قابلیت تنظیم پهنای باند 2 تا 25 مگا هرتز را دارد و واحد کانال سلکتیو کانال BCCH مورد نظر را تقویت می کند. یونیت های باند سلکتیو و کانال سلکتیو شرایط انتخاب کانال های مورد نظر BCCH و TCH را مهیا می سازند و در عین حال کانال های دیگر را فیلتر کرده و باز پس می زنند.

ویژگی ها:
- اجماع باند سلکتیو و کانال سلکتیو در یک UNIT - توانایی انتخاب آسان کانال BCCH در شرایط سخت و فشرده شبکه های Synthesized Hopping - مودم GSM به منظور مانیتورینگ و کنترل از راه دور سیستم - توانایی کنترل اتوماتیک گین (AGC) به منظور جلوگیری از تشدید در سیستم بدلیل نبود ایزولاسیون کافی بین آنتن ها و رعایت استاندارد ETSI - باطری پشتیبان بمنظور نگهداری و ارسال آلارم در هنگام قطعی برق به مدت 6 ساعت - طراحی شده برای کلیه شرایط آب و هوایی

در این رپیترها کل توان در پهنای باند مربوطه جهت تقویت سیگنالهای GSM متمرکز شده و در نتیجه کیفیت مکالمه بهبود می یابد.


جهت سفارش محصولات و مشاوره در مورد راه کارهای ما تماس بگیرید.