تماس با ما

تماس با ما

با راهکارها و محصولات آوا (تقویت آنتن موبایل) برای صنعت مخابرات و ارتباطات همراه ، مشکلات سیگنال و آنتن دهی تلفن همراه را برطرف نمایید.

تماس با ما

تلفـن شرکت آوا ارتباط همراه: 88927047-021 ساعت کار فروش و خدمات پس از فروش: شنبه تا چهارشنبه: 9 الی 17 و پنجشنبه: 9 الی 14

فکس شرکت آوا ارتباط همراه: 89314567-021 دریافت فکس بصورت شبانه روزی  24ساعته میباشد.

ایمیل: ertebatava@gmail.com


راهنمای نصب پکیج تقویت آنتن موبایل:

در صورت نصب دستگاه ها توسط مشتریان و نمایندگان ، پشتیبانی نصب توسط اپراتور شرکت بصورت تلفنی و زنده انجام خواهد شد. (نصب دستگاه های رپیتر دیجیتال با توان پایین و متوسط (Indoor Repeater) بسیار ساده می باشد و فقط کافی است آنتن ها را توسط کابل خود به محل مشخص بر روی دستگاه متصل و دستگاه را روشن نمایید.)

مشتریان و نمایندگان شرکت می توانند جهت انجام پروژه های تقویت آنتن موبایل بصورت Indoor و Outdoor علاوه بر خرید تجهیزات و محصولات ، از تیم های تخصصی و مجرب نصب این شرکت نیز استفاده نمایند.  جهت اعزام تیم های نصب به سایر استان های کشور تهیه بلیط ایاب و ذهاب بر عهده درخواست دهنده می باشد.

مشتری گرامی: در صورت مواجهه با هرگونه مشکلی در هنگام استفاده از محصولات ارائه شده ، لطفاً به روش زیر عمل نمایید:
1- دفترچه راهنمای دستگاه خود را به دقت مطالعه فرمایید. 2- تمامی اتصالات آنتن ها و دستگاه ، مانند ارتباطات کابلی را بررسی و برق سیستم را  نیزکنترل نمایید. 3- بخش سؤالهای متداول ممکن است گزینه خوبی برای کمک به شما در رفع مشکل باشد. حتماً این بخش را ملاحظه فرمایید. 4- اگر مشکل شما طی مراحل بالا برطرف نشد ، با تلفن شرکت ارتباط برقرار نمایید.

 


جهت سفارش محصولات و مشاوره در مورد راه کارهای ما تماس بگیرید.