درباره ما

تقویت آنتن موبایل

با راهکارها و محصولات آوا (تقویت آنتن موبایل) برای صنعت مخابرات و ارتباطات همراه ، مشکلات سیگنال و آنتن دهی تلفن همراه را برطرف نمایید.

درباره ما

شرکت آوا ارتباط همراه

آوا ارتباط  همراه لیست جامعی از محصولات رده 3G ،2G و 4G را ارائه می نماید که از تامین کنندگان تجهیزات شبکه موبایل و رادیویی در شاخه های تقویت پوشش موبایل، انتقال مایکرویو، دسترسی رادیویی، تجهیزات رادیویی، نوری و مسی دیتا و منابع تغذیه و تجهیزات برای اپراتورهای موبایل و سرویس دهنده های داخلی می باشد.

محصولات آوا با استانداردهای کیفیت جهانی مطابقت کامل داشته و گواهینامه های بین المللی CE و FCC و UL را اخذ نموده اند. سیستم تقویت پوشش موبایل -  FTTH  -  رادیوهای مایکرویو - رادیوهای Bridge - منابع تغذیه - مالتی پلکسرو Access

شرکت آوا ارتباط همراه توسط  شرکت آوا و جمعی از مجرب ترین متخصصین صنعت مخابرات کشور در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه مدیریت توسعه شبکه های موبایل آغاز کرده است. این شرکت توانایی اجرای کلیه پروژه های مرتبط با توسعه شبکه های موبایل و ثابت که شامل طراحی شبکه (NWPL )، مدیریت توسعه (Rollout Management )، آموزش، تولید نرم افزارهای تخصصی، نصب و راه اندازی، طراحی و اجرای خطوط انتقال را باتعهد به کیفیت و رضایت کارفرما دارد.

آوا ارتباط همراه یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین شرکتهای ارائه کننده خدمات و تامین کننده تجهیزات برای شرکتهای مخابراتی می باشد.
خدمات شرکت: مدیریت پروژه - ارائه مشاوره و راه حل های مهندسی - واردات و ارائه گارانتی محصولات ، تامین و تولید تجهیزات مخابراتی - نصب و راه اندازی ، تعمیر و نگهداری سایت های مخابراتی ، موبایل ، وایمکس و شبکه های بسیم یا وایراس - جابجایی سایت های مخابراتی - ایمن سازی سایت های مخابراتی.

چشم انداز شرکت: ما یک شرکت با تفکر خلاق و تیم های با مهارت هستیم و این چیزی است که ما را از رقبای ما متمایز کرده است . در آوا ارتباط همراه ما به روابط دراز مدت با مشتری ها و همکاران خود ارج و بها می دهیم. چیزی که ما را متمایز کرده است تفکر در جهت ارائه راه حل و انجام دادن آن با ظرافت و مسئولیت پذیری است . مشتری ها می توانند اطمینان داشته باشند که برای هر پروژه نیازهای فنی ویژه همان پروژه و برنامه نظارتی دقیق و پیوسته اعمال خواهد شد.


درحوزه تهیه و توزیع محصولات ، شرکت آوا ارتباط همراه با توجه به رویکرد ارائه شده دربالا و اهداف تعیین شده محصولات شرکت های زیر را ارائه و یا به بازار ایران معرفی نموده است :

 نمایندگی فروش و خدمات آنتن ها ، تجهیزات وایمکس و موبایل از kathrein آلمان: آوا ارتباط همراه تنها نماینده kathrein در ایران می باشد.لذا در هنگام خرید محصولات اصلی kathrein از سایر شرکت ها به نام آوا دقت نمایید. محصولات بدون سریال معتبر آوا فاقد گارانتی می باشند. گواهینامه نمایندگی از Kathrein

نمایندگی فروش و خدمات انواع ریپیتر وایمکس و موبایل از AxellWireless انگلستان: آوا ارتباط همراه تنها واردکننده AxellWireless در ایران می باشد.لذا در هنگام خرید محصولات اصلی AxellWireless از سایر شرکت ها به نام آوا دقت نمایید. محصولات بدون سریال معتبر آوا فاقد گارانتی می باشند. محصولات AxellWireles از طریق شعبه شرکت AxellWireles  در آسیا - سنگاپور خریداری و از طریق شرکت آوا ارتباط همراه در ایران پخش می شوند.

نمایندگی رسمی ریپیترهای Fiberhome شرکت WRI در پروژه MCI - MTN Irancell - Mobinenet - NokiaSiemens - Huawei و پروژه مشابه: پروژه های ریپیتر موبایل - MCPA - لینک های ماکروویو - تقویت کننده ها و تکرار کننده های سیگنال ( در فرکانس موبایل) ، آنتن های مخابراتی و تجهیزات جانبی.

محصولات شرکت داراي تاييديه شركت مخابرات ايران و تاييديه ارتباطات سیار می باشند ، همچنین شرکت آوا داراي گواهينامه سيستم مديريت كيفيت ISO9001:2008 ، گواهینامه نمایندگی از شرکت Kathrein آلمان ، شرکت AXELL و شرکت Fiberhome می باشد.


مشتریان شرکت:


جهت سفارش محصولات و مشاوره در مورد راه کارهای ما تماس بگیرید.