درخواست نمایندگی

تقویت آنتن موبایل

با راهکارها و محصولات آوا (تقویت آنتن موبایل) برای صنعت مخابرات و ارتباطات همراه ، مشکلات سیگنال و آنتن دهی تلفن همراه را برطرف نمایید.

درخواست نمایندگی

شرکت آوا ، مرکز پخش دستگاه های تقویت آنتن موبایل AXELL در ایران قصد دارد به منظور توسعه فعالیت خود و کم کردن هزینه های اجرا و نگهداری برای مشتری های شهرستان، بر تعداد نمایندگان فروش خود در استان ها بیافزاید .

بسمه تعالي
تجربه ی یک برند

نحوه همكاري با نمايندگان:

شركت آوا نماینده برند AXELL انگلستان ، براي رشد و گسترش محصولات و خدمات خود در چارچوب سياست هاي قيمت گذاري و توزيع و در راستاي استراتژي شركت و استفاده از دانش و تخصص های بومی استان و همکاران شهرستان، از سال 1390 اقدام به اعطاء نمايندگي به شرکت های واجد شرایط در سراسر ايران كرد تا شبكه فروش خود را گسترده تر كرده و با استفاده از دانش كارشناسان مجرب و دوره ديده با پشتيباني فني و آموزشي نمايندگان فعال خود، علم و دانش تئوريك استفاده از اين محصولات را رواج داده و در جهت ارتقاء فرهنگ مشتری مداری و خدمات دهی گامی موثر بردارد.

از آنجايي كه ميزان قدرت در بازرگاني و جلب اعتماد براي شركت در درجه‌ي اول اهميت قراردارد، و در واقع بازار شرکت تماما در اختیار نمایندگان این شرکت می باشد، این شركت بر اساس سیاست های تدوین شده و درك قابليت هاي نمايندگان از بين نمايندگان فروش خود پس از یکسال نمانیدگان رسمي را در منطقه انتخاب می نماید.
شيوه كلي اعطاي نمايندگي و همكاري با نمايندگان به شرخ ذيل است:
پس از بررسی رزومه کاری متقاضیان دریافت نمایندگی، پروژه های انجام شده و کسب حداقل های مشخص شده [به شرح جدول صفحه در خواست نمایندگی] ، در صورت تایید به صورت عامل فروش آزمایشی (3ماهه) آغاز به کار می کنند در اين مرحله كليه خريدهاي نمايندگان نقد بوده و نمايندگان مي توانند از موارد ذيل استفاده كنند:
1. آموزش فني. 2. مشاوره و طراحي پروژه توسط مدیر فنی شرکت. 3. توجيه مشتريان و صحبت مستقيم با آن ها توسط کارشناس فروش شرکت. 4. استفاده از تخفیف نمایندگان. 5. گارانتی و خدمات پس از فروش.


پس از گذشت سه ماه و کسب رضایت شرکت با تاييد و نظر مديرعامل نماینده از حالت آزمایشی خارج شده و به عنوان نماینده فروش فعالیت خود را ادامه می دهد و موظف است پس از 3 ماه به عضویت در سیستم جامع فروش در آید. در اين مرحله كليه نمايندگان مي توانند علاوه بر کلیه موارد مربوط به دوره آزمایشی از موارد ذيل نیز استفاده كنند:

1. اجراي پروژه هاي شركت مركزي در محدوده فعاليت. 2. اجراي پروژه ها ی کلان و ملی به صورت مشاركت با شركت مركزي. 3. مرجوع کردن اجناس تا 48 ساعت از زمان ارسال. 4. خريد اعتباري نسبت به ميزان اعتبار به صورت 30 روزه (برای نمایندگانی که از حالت آزمایشی خارج شده اند). 5. شرکت در سمینارها و کارگاه های آموزشی.

به اميد آنكه با همكاري و كمك شما همكاران گرامي بتوانيم فرهنگ استفاده از محصولات را رواج داده و با ارائه‌ي خدمات علمي و حرفه اي در جهت بهبود ساختار مديريت كسب و كار گام هاي نو و اساسي برداشته تا مانند هميشه ايراني پويا و سربلند داشته باشيم.


مدارک مورد نیاز جهت درخواست نمایندگی فروش:

• کپی روزنامه رسمی و اساسنامه شرکت ثبت شده و یا جواز کسب ، مشخصات تماس (اشخاص حقوقی)
• کپی کارت ملی و یا جواز کسب ، مشخصات تماس (اشخاص حقیقی)
• تکمیل و ارسال فرم درخواست نمایندگی به پست الکترونیک شرکت.


جهت سفارش محصولات و مشاوره در مورد راه کارهای ما تماس بگیرید.